دور زدن قطع وی پی ان

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید vpn برای کامپیوتر

دور زدن قطع وی پی ان درست چند روز بعد از اینکه دولت ایران دسترسی به اینترنت را محدود کرد، می توان با تهیه کریو و ساکس و خرید ساکس ارزان و استفاده از موبایل vpn و کریو پرسرعت, وبا استفاده از فیلترشکن , kerio و socks از مزیای اینترنت استفاده کرد.یک گروه اعلام کرده است که راهی برای مسدود کردن وی پی ان ها پیدا کرده است.خرید vpn برای کامپیوتر.
پروژه آینیتا، یک گروه غیر انتفاعی است که وبسایت آن به انگلیسی و فارسی است و روز دوشنبه به خوانندگانش و علاقه مندانش اعلام کرد که می توانند هم از آدرس اچ تی تی پی اس و هم از نرم افزار “پراکسیفیر” ها در همه جا استفاده کنند. در این پست آمده است که اگر از این دو سرویس استفاده کنید، همه چیز کار خواهد کرد!خرید vpn برای کامپیوتر.

خرید vpn برای کامپیوتر

وی پی ان موبایل

پروژه آینیتا نظرات را در همان لحظه منتشر نمی کند اما وبلاگ آن توضیحات مفصلی در مورد گزارش روز یکشنبه رویترز در مورد ممنوعیت وی پی ان ها منتشر کرد.
در واقع پروژه آینیتا با مهدی اخوان بهابادی، رئیس شورای عالی فضای مجازی انجام داد که در آن گفته بود که همه وی پی ان ها تا ماه آینده مسدود خواهد شد.
بهابادی همچنین گفت که دولت ایران با این اقدام جلوی سوء استفاده کاربران و نقض قوانین اینترنتی را می گیرد. کمیته فیلتر کردن اینترنت این اجازه را دارد که ناقضان قوانین را به دادگاه بکشند.
روز ۲۰ فوریه، پروژه آینیتا گزارش داد که دولت ایران کسانی را که از وی پی ان های غیر قانونی استفاده می کنند، ردیابی می کند و به مشخصات خصوصی آنها دست پیدا می کند.خرید vpn برای کامپیوتر.

vpn قوی

در ماه ژانویه، رمضانعلی سبحانی فرد، رئیس کمیسیون اطلاعات و فن آوری ارتباطات، به خبرگزاری مهر گفت که ایرانی ها بزودی می توانند از وی پی ان های قانونی استفاده کنند که با دولت اجازه می دهد نظارت بیشتری بر اینترنت داشته باشند.دور زدن قطع وی پی ان.
سایت های محبوبی مثل فیس بوک، یو تیوب و جی میل سال هاست که در ایران فیلتر هستند. گزارش هایی هم آمده است که در آخرین سرکوب هل گوگب و یاهو هم مسدود شده است.
ماه سپتامبر گذشته، دور زدن قطع وی پی ان اینترنت داخلی ایران هنوز راه اندازی نشده است اما با قطع شدن اخیر وی پی ان ها بعید نیست که بزودی کارش را آغاز کند.خرید vpn برای کامپیوتر.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *