خرید vpn , خرید وی پی ان , خرید کریو , خرید فیلترشکن , خرید kerio vpn , خرید openvpn , وی پی ان موبایل , خرید pm9

خرید فیلترشکن ارزان , خرید کریو ارزان سریع , خرید vpn پرسرعت ارزان ,خرید کریو vpn ,خرید kerio

دور زدن قطع وی پی ان

خرید vpn برای کامپیوتر

دور زدن قطع وی پی ان درست چند روز بعد از اینکه دولت ایران دسترسی به اینترنت را محدود کرد، می توان با تهیه کریو و ساکس و خرید ساکس ارزان و استفاده از موبایل vpn و کریو پرسرعت, وبا استفاده از فیلترشکن , kerio و socks از مزیای اینترنت استفاده کرد.یک گروه اعلام کرده است که راهی برای مسدود کردن وی پی ان ها پیدا کرده است.خرید vpn برای کامپیوتر.
پروژه آینیتا، یک گروه غیر انتفاعی است که وبسایت آن به انگلیسی و فارسی است و روز دوشنبه به خوانندگانش و علاقه مندانش اعلام کرد که می توانند هم از آدرس اچ تی تی پی اس و هم از نرم افزار “پراکسیفیر” ها در همه جا استفاده کنند. در این پست آمده است که اگر از این دو سرویس استفاده کنید، همه چیز کار خواهد کرد!خرید vpn برای کامپیوتر.

خرید vpn برای کامپیوتر

وی پی ان موبایل

پروژه آینیتا نظرات را در همان لحظه منتشر نمی کند اما وبلاگ آن توضیحات مفصلی در مورد گزارش روز یکشنبه رویترز در مورد ممنوعیت وی پی ان ها منتشر کرد.
در واقع پروژه آینیتا با مهدی اخوان بهابادی، رئیس شورای عالی فضای مجازی انجام داد که در آن گفته بود که همه وی پی ان ها تا ماه آینده مسدود خواهد شد.
بهابادی همچنین گفت که دولت ایران با این اقدام جلوی سوء استفاده کاربران و نقض قوانین اینترنتی را می گیرد. کمیته فیلتر کردن اینترنت این اجازه را دارد که ناقضان قوانین را به دادگاه بکشند.
روز ۲۰ فوریه، پروژه آینیتا گزارش داد که دولت ایران کسانی را که از وی پی ان های غیر قانونی استفاده می کنند، ردیابی می کند و به مشخصات خصوصی آنها دست پیدا می کند.خرید vpn برای کامپیوتر.

vpn قوی

در ماه ژانویه، رمضانعلی سبحانی فرد، رئیس کمیسیون اطلاعات و فن آوری ارتباطات، به خبرگزاری مهر گفت که ایرانی ها بزودی می توانند از وی پی ان های قانونی استفاده کنند که با دولت اجازه می دهد نظارت بیشتری بر اینترنت داشته باشند.دور زدن قطع وی پی ان.
سایت های محبوبی مثل فیس بوک، یو تیوب و جی میل سال هاست که در ایران فیلتر هستند. گزارش هایی هم آمده است که در آخرین سرکوب هل گوگب و یاهو هم مسدود شده است.
ماه سپتامبر گذشته، دور زدن قطع وی پی ان اینترنت داخلی ایران هنوز راه اندازی نشده است اما با قطع شدن اخیر وی پی ان ها بعید نیست که بزودی کارش را آغاز کند.خرید vpn برای کامپیوتر.

خرید کریو خرید سیسکو vpn خرید کریو ارزان خرید کریو پرسرعت کریو وی پی ان برای موبایل خرید وی پی ان موبایل خرید وی پی ان آیفون وی پی ان برای تبلت خرید kerio خرید وی پی ان خرید کریو پرسرعت خرید کریو vpn خرید کریو خرید سیسکو خرید سیسکو وی پی ان خرید vpn پرسرعت خريد vpn خرید فیلترشکن خرید فیلتر شکن خرید وی پی ان