پروتوکل L2TP

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید vpn با l2tp

خرید vpn با l2tp

پروتوکل L2TP ترکیبی است از پروتکل*های PPTP و (L2F (Layer 2 Forwarding که توسط شرکت سیسکو توسعه یافته است. این پروتکل ترکیبی است از بهترین خصوصیات موجود در L2F و PPTP. 

خرید vpn با l2tp

خرید وی پی ان کریو


پروتوکل L2TP نوعی پروتکل شبکه است که فریم*های PPP را برای ارسال بر روی شبکه*های IP مانند اینترنت و علاوه بر این برای شبکه*های مبتنی بر X.25 ،Frame Relay و یا ATM کپسوله می*کند.خرید وی پی ان جم ساکس. خرید vpn از سایت ما .خرید vpn با l2tp.

هنگامی*که اینترنت به*عنوان زیرساخت تبادل اطلاعات استفاده می*گردد، L2TP می*تواند به*عنوان پروتکل
Tunneling از طریق اینترنت مورد استفاده قرار گیرد.خرید vpn با l2tp.

رمزنگاری سیسکو وی پی ان

L2TP برای نگهداری تونل از یک سری پیغام*های L2TP و نیز از پروتکل UDP (پروتکل تبادل اطلاعات به*صورتConnection Less که پس از ارسال اطلاعات منتظر دریافت Acknowledgment نمی*شود و اطلاعات را، به مقصد رسیده فرض می*کند) استفاده می*کند.خرید vpn با l2tp.

در L2TP نیز فریم*های PPP کپسوله شده می*توانند همزمان علاوه بر رمزنگاری شدن، فشرده نیز شوند. البته مایکروسافت پروتکل امنیتی Ipsec (که به*طور مفصل در شماره ۴۷ ماهنامه شبکه تحت عنوان “امنیت اطلاعات در حین انتقال به*وسیله IPsec ” معرفی شده) را به*جای رمزنگاری PPP توصیه می کند. ساخت تونل L2TP نیز باید همانند PPTP توسط مکانیسم (PPP EAP ،CHAP ،MS-CHAP ،PAP) بررسی و تأیید شود.خرید vpn با l2tp.

کریو ساکس قوی

اگز شما قصد این را دارید که از تمامی شبکه ها و وب سایتهای مختلف که در محیط اینترنت مشاهده می کنید با خیال راحت بازدید می کنید باید به این نکته توجه کنید . این که زمانی که شما می خواهید تمامی وب سایتها که در اینترنت موجود می باشد برای شما قابل بازگشایی باشند باید بدانید که این امر ممکن نیست . فقط در صورتی ممکن خواهد بود که شما از فیلترشکن و وی پی ان و vpn قوی در اتصال خود برخوردار باشید .به این صورت می توانید همه محدودیت ها را کنار بزنید.خرید vpn از سرور قوی با l2tp.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *