PPTP در مقابل L2TP

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.


خرید pptp و vpn l2tp

PPTP در مقابل L2TP هر دو پروتکل PPTP و L2TP از پروتکل PPP برای ارتباطات WAN استفاده می کنند تا نوعی اطلاعات ابتدایی برای دیتا را فراهم کنند و سپس یک سرایند اضافه برای انتقال اطلاعات از طریق یک شبکه انتقالی به پکت الحاق بنمایند.برای خرید وی پی ان vpn ارزان ،استفاده از خرید vpn ، خرید کریو مناسب میباشد. هرچند این دو پروتکل در برخی موارد نیز با هم تفاوت دارند. برخی از این تفاوت‌ها عبارتند از: خرید pptp و vpn l2tp.

خرید pptp و vpn l2tp


۱- شبکه انتقال که PPTP احتیاج دارد، باید یک شبکه IP باشد. ولی L2TP فقط به یک تونل احتیاج دارد تا بتواند ارتباط Point-to-Point را برقرار کند. حال این تونل می تواند بر روی یک شبکه IP باشد و یا بر روی شبکه‌های دیگر مانند X.25 و یا ATM ،Frame Relay. خرید pptp و vpn l2tp.

۲- L2TP قابلیت فشرده‌سازی سرایند را داراست. هنگامی‌که فشرده‌سازی سرایند انجام می‌گیرد، L2TP با حجم ۴ بایت عمل می‌کند، در حالی‌که PPTP با حجم ۶ بایت عمل می‌نماید.خرید pptp و vpn l2tp.
PPTP در مقابل L2TP

۳- L2TP متد احراز هویت را تأمین می‌کند، در حالی‌که PPTP این‌گونه عمل نمی‌کند، هرچند وقتی‌که PPTP یا L2TP از طریق پروتکل امنیتی IPsec اجرا می‌شوند، هر دو، متد احراز هویت را تأمین می‌نمایند. خرید pptp و vpn l2tp.

۴- PPTP رمزنگاری مربوط به PPP را استفاده می‌کند، ولی L2TP از پروتکل Ipsec برای رمزنگاری استفاده می‌نماید.خرید pptp و vpn l2tp.

اگر شما در صفخه اول گوگل عبارت خرید کریو و خرید vpn را وارد کرده باشید با این مورد روبرو می شوید که لیست سایتهای مختلف که دارای این کلمه کلیدی هستند برای شما به نمایش داده خواهد شد . پس از مشاهده سایت جم ساکس با کلمه کلیدی خرید کریو وارد این سایت شوید . سپس اکانت فیلترشکن خود را انتخاب نماید و هزینه ان را به صورت انلاین پرداخت نمایید.  به کارگیری خرید pptp و vpn l2tp .

منبع: www.rayansys.rozblog.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *