خرید vpn , خرید وی پی ان , خرید کریو , خرید فیلترشکن , خرید kerio vpn , خرید openvpn , وی پی ان موبایل , خرید pm9

خرید فیلترشکن ارزان , خرید کریو ارزان سریع , خرید vpn پرسرعت ارزان ,خرید کریو vpn ,خرید kerio

تفاوت بین Proxy و VPN

خرید kerio ارزان

تفاوت بین Proxy و VPN با پروتکل های PPTP و L2TP به صورت یک شبکه مجازی با شبکه اتصال بر قرار می کند. خرید kerio ارزان .

Proxy با پروتکل های Https و Socks با شبکه ارتباط بر قرار میکند.

در کل تفاوت این دو را میتوان در پروتکل های اتصالی و نوع آنها دانست.

vpn یک ابزار شبکه بوده و برای ارتباط های امن مورد استفاده قرار می گیرد.خرید kerio ارزان .

خرید kerio ارزان

اما Proxy صرفاً جهت دور زدن فیـــلـتـــر. و فیلترینگ بوده است. خرید kerio ارزان .

برای Proxy پورت ویژه و از پیش تعیین شده ای وجود نداره و به همین دلیل می باشد که بصورت دلخواه شما می تونید این شماره پورت ها رو تعیین کنید اما معمولا از شماره پورت های ۸۰۸ یا ۸۰۸۰ یا ۸۸۸ یا امثال اینها استفاده می کنن اما الزامی وجود نداره ، توجه کنید که Proxy و VPN خودشون سرویس هستند و فیسبوک را باز می کنند نه پروتکل که از پورت خاصی استفاده کنند ، این سرویس ها بر اساس نیاز از پروتکل هایی استفاده می کنند که اون پروتکل ها دارای پورت هستند ، مثلا در استفاده از VPN بر اساس نوع پروتکل که PPTP یا L2TP یا SSTP باشه شما می تونید از پورتهای ۱۷۲۳ یا ۱۷۰۱ یا ۴۴۳ استفاده کنید ، این پورت های پیشفرض VPN هستند و شما در حالت عادی نمیتونید اون رو عوض کنید اما برای Proxy شما می تونید پورت ها رو عوض کنید چون معمولا ساختار کاری Proxy این امکان رو به شما می ده که پورت ها رو تعیین کنید. خرید kerio ارزان .

با خرید کریو , خرید وی پی ان , خرید kerio و خرید vpn این امکان را دارید که با سریع ترین سرورهای موجود بتوانید به شبکه متصل شوید . این اتصال امن و پایدار بوده و در واقع از سرعت نت شما کم نمی کند . دلیل ان این است که دارای سرورهای سریع و با کیفیت می باشد و این افت سرعت هرگز برای شما ایجاد نخواهد شد .خرید kerio ارزان .

خرید کریو خرید سیسکو vpn خرید کریو ارزان خرید کریو پرسرعت کریو وی پی ان برای موبایل خرید وی پی ان موبایل خرید وی پی ان آیفون وی پی ان برای تبلت خرید kerio خرید وی پی ان خرید کریو پرسرعت خرید کریو vpn خرید کریو خرید سیسکو خرید سیسکو وی پی ان خرید vpn پرسرعت خريد vpn خرید فیلترشکن خرید فیلتر شکن خرید وی پی ان