جلوگیری از بروز مشکل در ویندوز ۷ با رجیستری

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید کریو kerio وی پی ان موبایل

خرید کریو kerio وی پی ان موبایل

جلوگیری از بروز مشکل در ویندوز ۷ با رجیستری   در ویندوز ۷ رفع مشکلات رجیستری بسیار مهم است. چون ویندوز ۷ دائماً با رجیستری در ارتباط است.با استفاده از خرید کریو , خرید کریو پرسرعت , خرید ساکس ,خرید vpn میتوان از محتویات مختلف استفاده کرد. وجود خطا در رجیستری سبب می شود محاسبات دیگر هم با مشکل مواجه شوند. بنابراین هر معضلی را در رجیستری باید فوراً رفع کنید تا باعث به هم ریختگی ویندوز شما نشود. خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

خرید کریو kerio وی پی ان موبایل

پشتیبان گیری از رجیستری با System Restore:

یکی از بهترین راه ها برای اینکه یک رجیستری پاک داشته باشید این است که مرتب از آن پشتیبان گیری کنید. شما این کار را به سادگی با استفاده از System Restore انجام دهید که در اینجا به مراحل آن اشاره می کنیم:

۱- روی start کلیک کنید.خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

۲- System Tools را باز کنید.

۳- روی System Restore کلیک کنید.

۴- اگر قبلاً System Restore را استفاده نکردیده اید فقط روی Next کلیک کنید ولی اگر قبلاً از آن استفاده کرده اید. گزینه choose a different restore point را انتخاب کنید.

۵- در منویی که ظاهر می شود شرایط خود را انتخاب کنید یا وارد کنید.

۶- روی Next کلیک کنید.

۷- روی Finish کلیک کنید.خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

در آینده اگر احتیاج به بازاریابی با استفاده از System Restore شدید باید مشخص کنید کدام پشیبان را می خواهید بازیابی کنید. بعد از انتخاب آن متوجه می شوید که تنظیمات ویندوز ۷ به همان زمان که پشتیبان گیری کرده اید برگشته و حتی سرعت ویندوز بیشتر شده است.جلوگیری از بروز مشکل در ویندوز ۷ با رجیستری .خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

پشتیبان گیری Regedit

اگر با مشکلاتی در رجیستری مواجه شدید بوسیله System Restore به راحتی می توانید آن را تعمیر کنید ولی با استفاده از Regedit هم از رجیستری Back up بگیرید به این منظور به روش زیر عمل کنید.خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

۱- روی start کلیک کنید.

۲- در Search box تایپ کنید Regedit

۳- در منوی فایل روی Export کلیک کنید.

۴- اکنون باید آدرس فایلی را که پشتیبان رجیستری شما خواهد بود انتخاب کنید.

۵- روی save کلیک کنید.خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

همه این کارها فایل پشتیبان شما را در محلی که مشخص کرده اید ذخیره می کند. این یکی از بهترین راههای مطمئن برای حفاظت از رجیستری کامپیوتر است.

شما می توانید به روشهای مختلف مانند ساختن فایل های reg . یا import فایل ها از Regedit از رجیستری ویندوز۷ پشتیبان گیری کنید ولی این روشها کمی سخت تر است و ریزه کاری بیشتر دارد.جلوگیری از بروز مشکل در ویندوز ۷ با رجیستری .خرید کریو kerio وی پی ان موبایل  .

منبع : http://www.rasekhoon.net

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *