مقایسه جوملا و وردپرس

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا

مقایسه جوملا و وردپرس ، از محبوب‌ترین CMSهای منبع‌باز هستند. این CMSها، جامعه پشتیبان بزرگ و فعالی دارند و راهنماهای آن‌ها به ‌وفور در اینترنت یافت می‌شود.با خرید کریو ویژه ، کریو پرسرعت و خرید vpn میتوان از تماشای سایت ها لذت برد. خرید وی پی ان  و نیز خرید vpn جوملا به عنوان یک سیستم مدیریت محتوای کدباز روز به روز در حال گسترش است. کارگاه های آموزشی و کنفرانس های تخصصی متعددی در رابطه با جوملا و کاربری آن برگزار می گردد . ورد پرس نیز از جمله سیستم های قدرتمند مدیریت محتوا محسوب می گردد که عمر آن از جوملا بیشتر است و اکثرا برای راه اندازی وبلاگ (Blog) بکار می رود.خرید کریو با عملکرد سریع و خرید vpn با سرعت بالا .

خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا

مزایا

مزایای سیستم مدیریت محتوای جوملا:
§ یک سیستم مدیریت محتوای جامع و کامل
§ دارا بودن انواع بیشتر برنامه های الحاقی (ماژول ها[۱۷] و کامپوننت[۱۸] ها)
§ قابلیت کار با انواع متخلف پایگاه داده
§ قابلیت تعریف سطح دسترسی برای کاربران و مدیران سایت

مزایای سیستم مدیریت محتوای وردپرس:

· سادگی در راه اندازی و نگهداری یک وب سایت
· راحت تر و ساده تر بودن برای وب سایت های کوچک و بلاگ ها (وبلاگ ها)
· سرعت عمل در انتشار مطالب

معایب

معایب جوملا :
· کاربری نه چندان ساده
· سخت بودن رفع مشکلات در زمانی که مشکلی در عملکرد جوملا به وجود می آید.خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا .
· احتیاج به دانش و تجربه بیشتر برای راه اندازی و پشتیبانی یک وب سایت

معایب سیستم مدیریت محتوای وردپرس :

· محدودیت در گسترش پذیری (این سیستم بصورت پیشفرض برای راه اندازی وبلاگ و سایت های کوچک در نظر گرفته شده است)
· مناسب نبودن برای راه اندازی سایت های تجاری بزرگ
· نسبت به جوملا دارای الحاقات کمتری میباشد.خرید vpn فوق سریع  و خرید vpn با سرعت بالا .

نتیجه گیری

اگر شما وب سایت کوچکی دارید و می خواهید آن را از منزل مدیریت نمایید دراینصورت درحال حاضر سیستم مدیریت محتوای وردپرس بهترین گزینه برای مدیریت و بروزرسانی وب سایت شما بصورت روزانه و متوالی می باشد زیرا کارها به سادگی و سرعت انجام می گیرد.مقایسه جوملا و وردپرس.خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا .
انجمن های گفتگوی مجازی متعددی برای کاربران وردپرس وجود دارد و راهنما های متعددی در اینترنت در دسترس مدیران سایت های وردپرسی می باشد .
اما اگر شما میخواهید یک وب سایت تجاری کار درست داشته باشید بدون شک جوملا را انتخاب کنید زیرا جوملا انتخاب اول حرفه ای ها می باشد.خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا .
تنها دلیل برای انتخاب جوملا به عنوان سیستم مدیریت محتوای برتر قدرت و گسترش پذیری فوق العاده آن می باشد در واقع قابلیت گسترش پذیری جوملا بی پایان است. برای وب سایت های بزرگ تجاری و پرتال های غیر تجاری جوملا دارای سیستم چندکاربره می باشد لذا برای سایت هایی که چندکاربره می باشند (چندین نفر بصورت هم زمان مدیریت یک سایت را برعهده دارند) جوملا بهترین گزینه است. هر مدیر می تواند سطح دسترسی خود را داشته باشد و به قسمت های دیگر دسترسی نداشته باشد.خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا .
برنامه های الحاقی (ماژول و کاپوننت) متعددی نیز بصورت تجاری و غیرتجاری برای جوملا موجود می باشد که هرکدام می تواند به قابلیت های پیشفرض جوملا بیافزاید.
به مانند وردپرس انجمن های گفنگوی مجازی متعددی نیز برای جوملا وچود دارد که مدیران و برنامه نویسان سایت هایی که از سیستم مدیریت محتوای جوملا استفاده می نمایند تجربیات خود را با یکدیگر به اشتراک می گذارند اما یافتن مقالات آموزشی تا حدودی دشوار تر می باشد.خرید کریو و خرید vpn با سرعت بالا .
هر شخصی با دانش و تجربه کافی در زمینه سیستم های مدیریت محتوا مسلما جوملا را برای مدیریت سایت خود انتخاب می کند اما وردپرس برای کاربران مبتدی بسیار مناسب تر می باشد.مقایسه جوملا و وردپرس.خرید کریو در زمان نیاز و پرکاربردترین خرید vpn با سرعت بالا .

منبع : http://www.rasekhoon.net

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *