هشدار جدی در مورد فیلترشکن رستم

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید کریو ارزان پرسرعت

هشدار جدی در مورد فیلترشکن رستم .با خرید کریو و خرید کریو پرسرعت , خرید ساکس , به کارگیری فیلترشکن و موبایل vpn و استفاده از ساکس پروکسی از مطالب بسیاری میتوان استفاده کرد.چند روزی هست که نرم افزار فیلترشکن جدیدی به نام رستم در اینترنت دست به دست میگردد. این نرم افزار آنچنان از ضعف امنیتی برخوردار است که به راحتی توانستیم یوزرنیم و پسورد صفحه لاگین سرور را به دست بیاوریم. هشدار جدی در مورد فیلترشکن رستم و این ضعف های امنیتی برنامه میتواند به راحتی مورد سو استفاده هکرها قرار گیرد. همچنین با وجود این ضعفها و کاستی ها نهادهای امنیتی و دیگران نیز می توانند به راحتی به سرور برنامه نفوذ و تمام عملکرد کاربران را رصد کنندو ببینند. خرید کریو ارزان پرسرعت .

خرید کریو ارزان پرسرعت

این نرم افزار فیلترشکن ناامن توسط یک سایت به نام فیلترخور به آدرس اینترنتی در حال انتشار است.هشدار جدی در مورد فیلترشکن رستم .
اما از اینها گذشته منبعی که در حال تبلیغ گسترده این نرم افزار هست یکی از پیجهای فیسبوکی وابسته به بخش فارسی صدای آمریکا می باشد. صفحه PNN Technology درفیسبوک به آدرس:
https://www.facebook.com/donoghtesefr

فیلترشکن vpn با سرعت بالا

با توجه به تبلیغات گسترده ای که این پیج در فیسبوک روی نرم افزار رستم و سایت فیلترخور دارد پس احتمال زیاد می رود که هم گردانندگان سایت فیلترخور و هم منتشر کننده اصلی برنامه رستم عوامل این پیج باشند. خرید کریو ارزان پرسرعت .
و در پایان سخنی داریم با مسئولین صدای آمریکا. خیلی از مردم با توجه به نوع فعالیتی که دارید به شما اطمینان دارند. اما شما با بی مسئولیتی و بی توجهی نرم افزاری را در اینترنت منتشر کردید که به راحتی امنیت کاربران را به خطر می اندازد.هشدار جدی در مورد فیلترشکن رستم شما باید جوابگوی این اشتباه خود باشید و تا اتفاقی برای کسی نیوفتاده جلوی انتشار آن را بگیرید و از مخاطبانتان بخواهید تا زمانی که ضعفهای امنیتی آن برطرف نشده از آن استفاده نکنند.خرید کریو ارزان پرسرعت .

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *