socks چیست؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید وی پی ان pptp

socks چیست؟  این یک پروتوکل اینترنتی امنیتی است که در لایه ی نشست شبکه ی ارتباطی عمل میکند. برای این منظورمیتوان از خرید کریو و خرید ساکس و خرید vpn و خرید فیلترشکن استفاده کرد که به این وصیله میتوان از مزابای آن بهره مند شد . خرید وی پی ان pptp.بوسیله ساکس و خرید وی پی ان قوی  میتوان برای عبور از سد تحریم هایی که باعث شده بسیاری از سایت های معتبر برای ایرانیان مسدود شده است گذشت وآنها را بازگشایی کرد.روش عملکرد این پروتوکل کمی پیچیده است و توضیح آن لازم به نظر نمیرسد، ولی همین کافیست که بدانید با استفاده از این پروتوکل هم میتوانید از فیل – تر عبور کنید، هم از ردیابی شدن نجات پیدا میکنید و هیچکس به اطلاعات شما دسترسی پیدا نخواهد کرد.خرید وی پی ان pptp.

خرید وی پی ان pptp

خود SOCKS دو نسخه دارد که هرکدام ویژگیهای خود را دارند: SOCKS4 و SOCKS5

البته نسخه ی ۵ پیشرفته تر و کامل تر است.

احتمالاً شما هم قبلاً در موبایل، از اپرا مینی استفاده کرده اید و میدانید که از فیل – تر عبور میکند.socks چیست؟  بهتر است بدانید که روش استفاده شده در اپرا مینی هم همین SOCKS است.خرید وی پی ان pptp.

با توجه به محدود شدن سرعت پورت های V-P-N نظیر ( PPTP & L2TP ) این سرویس جدید تحت عنوان SOCKS راه اندازی شده که سرعت فوق العاده ای دارد و به دلیل قابلیت تغییر پورت ، امکان محدود کردن سرعت یا بستن این سرویس در حالت عادی غیر ممکن است و بستن این پورت برابر است با بسته شدن کل پورت های اینترنت و بسته شدن کامل اینترنت که در حال حاظر امکان ناپذیر است.خرید وی پی ان pptp.

در واقع با خرید این نوع از وی پی ان که بر مبنای رمزگذای قوی می باشد خیال شما از این بابت راحت است که تمامی اطلاعات شما با امنیت قوی رمزگذاری می شود. هیچ اطلاعات شما لو نمی رود. خرید وی پی ان فوق قوی pptp .

منبع : www.pat-o-mat.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *