آیا نرم‌افزاری داریم که فقط روی سیستم‌ شصت و چهار بیتی اجرا بشود؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn

خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn

آیا نرم‌افزاری داریم که فقط روی سیستم‌ شصت و چهار بیتی اجرا بشود؟ الان این جور نرم‌افزارها خیلی کم هستند اما همیشه در روی یک پاشنه نمی‌چرخد.با خرید کریو ، کریو پرسرعت و خرید vpn میتوان از مزیت ان  و دیدن فیسبوک بهره برد. خرید kerio ارزان چند سال پیش نرم‌افزارهای ۳۲ بیتی هم کم بودند. من فکر می‌کنم چند سال دیگر نرم‌افزار ۱۶ بیتی را نشود پیدا کرد و نرم‌افزارهای روز همه ۶۴ بیتی شده باشند و معدود نرم‌افزارهایی هم باشند که ۳۲ بیتی باشند هنوز. آن زمان می‌رویم سراغ نرم‌افزارهای ۱۲۸ بیتی.خرید کریو .

خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn

فقط برای این که بدانید این مسئله چقدر جدی است باید بگویم نرم‌افزارهایی مثل Exchange 2007 فقط روی سیستم‌های ۶۴ بیتی اجرا می‌شود.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
چه زمانی باید روی سیستم عامل ۶۴ بیتی خط بکشم؟
درست است که من به شما پیشنهاد می‌کنم که بروید سمت ویندوز ۶۴ بیتی ولی قصد فریب شما را ندارم پس به شما واقعیاتی را باید بگویم.خرید vpn .
اگر سیستم شما کمتر از ۲ گیگ رم دارد، بعد از رفتن به سمت ۶۴ بیت، تغییر محسوسی مشاهده نمی‌کنید.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
اگر یک برنامه دارید که با ویندوز ۳٫۱ یا DOS نوشته شده است احتمالا دیگر نمی‌توانید از آن برنامه استفاده کنید چون در ویندوز ۶۴ بیتی، امکان اجرای برنامه‌های ۱۶ بیتی وجود ندارد. کلا باید حواستان باشد در مورد برنامه‌های قدیمی.
اگر شما سخت‌افزاری بسیار قدیمی دارید که از پشتیبانی سازنده در آمده است یک بدشانسی بزرگ گریبان‌تان را می‌گیرد چون در این صورت ممکن است درایور سخت‌افزار شما برای ویندوز ۶۴ بیتی نوشته نشده باشد. متاسفانه درایور ۳۲ بیتی به درد ویندوز ۶۴ بیتی نمی‌خورد.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
می‌خواهم یک ویندوز ۶۴ بیتی نصب کنم. چه CPU ( پردازنده ) هایی ویندوز ۶۴ بیتی را اجرا می‌کنند؟
جواب این سوال خیلی ساده نیست اما من در چند خط به شما می‌گویم چطوری بتوانید سریعا بفهمید. چون اکثر پردازنده‌های موجود در ایران AMD یا Intel است فقط در مورد این دو توضیح می‌دهم.آیا نرم‌افزاری داریم که فقط روی سیستم‌ ۶۴ بیتی اجرا بشود؟.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
اگر AMD Duron است باید بدانید پردازنده شما، ویندوز ۶۴ بیتی را ساپورت نمی‌کند. اگر Sempron جدید است از ۶۴ بیتی به احتمال زیاد پشتیبانی می‌کند و اگر قدیمی است نمی‌کند. برای مطمئن شدن از این موضوع به سایت شرکت رجوع کنید. توی سایت شرکت نوع پردازنده را پیدا کنید و ببینید جلوی Operating Mode 64 Bit چی نوشته است. اگر dxdiag را در RUN ویندوز بزنید مدل دقیق را به شما می‌گوید.خرید vpn ارزان .
اگر نوع پردازنده شما AMD Opteron یا AMD X2 یا AMD FX, یا مدل بسیار رایج Athlon64 است حتما از ۶۴ بیت پشتیبانی می‌کند. با پردازنده‌های AMD Turion notebook هم می‌توانید تجربه یک ویندوز ۶۴ بیتی را داشته باشید.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
اگر پردازنده شما Intel است باید بدانید Intel Core Duo notebook و Intel Pentium M notebook نمی‌توانند از ویندوزهای ۶۴ بیتی پشتیبانی کنند و پردازنده‌های زیر همه قابلیت اجرای ویندوز ۶۴ بیتی را دارند:
Turion notebook processors
Pentium D and Celeron D
Core 2 processors (mobile, desktop, and server)

کلا یادتان باشد همه پردازنده‌های جدید شرکت‌ها از پردازش ۶۴ بیتی پشتیبانی می‌کنند.

از کجا بفهمم که درایور مناسب ویندوز ۶۴ بیتی را دارم یا نه؟خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
برای اینکار بهترین کار استفاده از سایت سازنده قطعه سخت‌افزاری است. از هر راه دیگری بروید تویش شک و تردید است.
اما مایکروسافت یک برنامه بسیار کوچک و مفید برای ویندوز ۷ معرفی کرده است به نام Windows 7 Upgrade Advisor که دو گزارش به شما می‌دهد. یکی اینکه کامپیوتر شما برای نصب ویندوز هفت ۳۲ مناسب است یا نه؟ یک گزارش هم مانند قبلی ولی در مورد Windows seven 64 bit.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
یادتان باشد که درایورها برنامه‌های مهمی هستند و نباید در مورد آنها غفلت کرد.آیا نرم‌افزاری داریم که فقط روی سیستم‌ شصت و چهار بیتی اجرا بشود؟.خرید وی پی ان موبایل و موبایل vpn.
منبع : www.rasekhoon.net
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *