آشنایی با خانواده ویندوز seven

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل

آشنایی با خانواده ویندوز seven چگونه می توانیم بفهمیم که کدام نسخه ۷۳۶٫html”>ویندوز ۷ روی کامپیوتر ما نصب شده است؟ خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل  .

ساده ترین روش، ورود به پانل کنترل،با خرید کریو و کریو ارزان و ساکس و خرید فیلترشکن و همچنین موبایل vpn میتوان از دیدن سایت ها استفاده کرد. انتخاب گزینه سیستم و مشاهده قسمت ۷۳۶٫html”>بالای این صفحه است. روش دیگر، کلیک روی گوی استارت، کلیک راست روی آیکون کامپیوتر من و انتخاب properties یا استفاده از کلیدهای میانبر Windows logo+Break می ۷۳۶٫html”>باشد. خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل  .

خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل

 Windows7 Home Premium :

این نسخه ای از ۷۳۶٫html”>ویندوز است که اغلب روی یک لپ تاپ، یک  PCاز قبل اسمبل شده شرکتی، نصب می ۷۳۶٫html”>باشد و شما در فروشگاه های الکترونیکی ۷۳۶٫html”>با آن مواجه می شوید.

 

Windows 7 professional :

 

این نسخه از ۷۳۶٫html”>ویندوز، نسل بعدی Windows Vista Business محسوب می شود و دارای ویژگی های یکسانی ۷۳۶٫html”>با آن (۷۳۶٫html”>بالاخص ویژگی های کار ۷۳۶٫html”>با شبکه های مبتنی بر ۷۳۶٫html”>خانواده سرور ۷۳۶٫html”>ویندوز) می ۷۳۶٫html”>باشد. این نسخه از ۷۳۶٫html”>ویندوز، برتری قابل توجهی نسبت به نسخه Home دارد از جمله داشتن Windows Media Center. خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل  .

 

Windows7 Ultimate و  Windows 7 Enterprise :

 

این نسخه ها، اساساً مشابه یکدیگرند و استفاده از نام متفاوت برای آنها مبین تفاوت در کانال فروش آنها می ۷۳۶٫html”>باشد. نسخه Ultimte در کانال خرده فروشی عرضه گردیده و نیز مورد استفاده سازندگان تجهیزات اورجینال (OEM) می ۷۳۶٫html”>باشد. نسخه Enterprise تنها به مشتریانی که نیاز به license های بزرگ ۷۳۶٫html”>ویندوز دارند، عرضه می گردد. این نسخه از ۷۳۶٫html”>ویندوز در برگیرنده همه قابلیت های دو نسخه قبلی بعلاوه بعضی ویژگی های پیشرفته شبکه سازی ،BitLocker encryption و پشتی۷۳۶٫html”>بانی از چند ز۷۳۶٫html”>بان می ۷۳۶٫html”>باشد. خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل  .

 

Windows7 Starter :

 

این نسخه از ۷۳۶٫html”>ویندوز برای فروش ، تنها روی سخت افزارهای کم توان همانند نت بوک های سبک، نصب می گردد و دارای ویژگی های محدود است .

 

Windows7 Home Basic :

اگر نسخه متناظر این ۷۳۶٫html”>ویندوز در ویستا به عنوان نسخه اولیه ۷۳۶٫html”>ویندوز، در سراسر جهان عرضه می گردید، Windows7 Home Basic تنها در ۷۳۶٫html”>بازارهای نوظهور عرضه شده و اجازه فروش در آمریکا، اروپای غربی وکشورهای توسعه یافته را ندارد. این نسخه فاقد پشتی۷۳۶٫html”>بانی از اینترفیس Aero ونیز ۷۳۶٫html”>ویندوز مدیا سنتر می ۷۳۶٫html”>باشد. خرید وی پی ان فیلترشکن موبایل  .

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *