تفاوت ویندوز ۳۲بیت با ۶۴ بیت

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان

 خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان
تفاوت ویندوز ۳۲بیت با ۶۴ بیت  این روزها با ارزان‌تر شدن و رایج‌شدن قطعات جدید خیلی‌ها سراغ سیستم‌عامل‌های ۶۴ بیتی را می‌گیرند. سوالاتی از جنس ویندوز ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی خیلی زیاد شده است. و روز به روز هم نوشته‌های پراکنده ( درست یا غلط ) در مورد این نوع سیستم ها، زیادتر می‌شود.با خرید کریو ، کریو پرسرعت ، خرید ساکس و خرید سیسکو و خرید vpn میتوان سایت ها را بازگشایی کرد.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.

خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان

در این نوشتار سعی می‌کنیم تمام جرئیات کاربردی در زمینه ویندوزهای ۶۴ بیتی را پاسخ بدهیم.خرید وی پی ان  این که سیستم‌عامل ۶۴ بیتی چی است و چه فرقی با ۳۲ بیتی دارد یک سوال رایج است که با آن شروع می‌کنیم و می‌پردازیم به سوالاتی که حتما برای شما هم پیش خواهد. ببینیم آیا باید با ۳۲ بیت خداحافظی کنیم؟خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
۳۲ بیت یا ۶۴ بیت؟
نی یا لوله پالایشگاه؟ فرض کنید شما مقدار بسیار زیادی مایع را از جایی به جای دیگر منتقل کنید. این انتقال را هم می‌توانید با نی انجام بدهید و هم با لوله پالایشگاه. بدیهی است با لوله پالایشگاه بهتر است چون در یک زمان می‌توانید حجم بسیار بالاتری را جا به جا کنید.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
این یک مثال اغراق‌آمیز بود ولی در مورد بیت‌ها هم همینطور است. توی معماری ۳۲ بیت شما حجم کمتری را می‌توانید نسبت به ۶۴ بیت آدرس‌دهی کنید. این باعث می‌شود که فقط بتوانید تا حد کمتری پردازش اطلاعات را انجام بدهید.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
من به شما این اطمینان را می‌دهم که نیازی نیست بروید یک دوره معماری کامپیوتر را بگذرانید تا فرق این دو تا را بفهمید چون واقعا فرق این دو، تا همینجا به درد شما می‌خورد. تا این حد که بدانید در یک لوله ۶۴ بیتی بیشتر از یک لوله ۳۲ بیتی می‌توان مایع عبور داد ( در یک ساختار ۶۴ بیتی می‌توان اطلاعات بیشتری را پردازش کرد به نسبت یک ساختار ۳۲ بیتی )  در حدی که بتوان پاسخ کارهای سنگین این روزها را داد.خرید کریو قوی.
از کجا بفهمم که ویندوز من ۶۴ بیتی است یا ۳۲ بیتی؟
عموما هر جا دیدید که در مورد سیستم شما عدد ۶۴ بود بدانید که ویندوز شما ۶۴ بیتی است. اما همین جوری هم نیست طبیعتا. چند راه ساده به شما نشان می‌دهم که مطمئن بشوید.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
اگر ویندوز شما قدیمی‌تر از XP است پس حتما ۳۲ بیتی یا پایین‌تر است.
اگر ویندوز شما xp یا windows sever یا چیزی شبیه این است از منوی Start گزینه Run را می‌زنیم و در کادر مربوطه تایپ می‌کنیم dxdiag. پنجره‌ای مانند پنجره زیر نشان داده می‌شود که روبروی Operating System، اگر ۶۴ بیتی باشد می‌نویسد. به عکس دقت کنید.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
اگر ویستا یا Seven دارید به ترتیب روند زیر را می‌رویم. دقیقا جلوی System type 32 بیتی بودن یا ۶۴ بیتی بودن را مشخص می‌کند:
Start -> Control Panel  -> System and Maintenance -> System
کاربران مک و لینوکس از کجا می‌توانند پی به ۳۲ بیتی بودن یا ۶۴ بیتی بودن سیستم‌عاملشان ببرند؟
اگر لینوکس دارید در خط فرمان از uname استفاده کنید تا با پاسخ‌هایی مثل x86_64 یا ia64 پاسخ شما را بدهد. فقط یادتان باشد i386 یک نسخه ۳۲ بیتی است.
اگر مک دارید یا از محصولات اپل در این زمینه استفاده می‌کنید باید ورژن مک‌تان را به دست آورید. برای این کار از منوی Apple به دنبال About this Mac بگردید.تفاوت ویندوز ۳۲بیت با ۶۴ بیت.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
مک‌هایی که جدیدا ارائه و فروخته می‌شود همه از سیستم عامل و پردازنده ۶۴ بیت استفاده می‌کند. اگر مک شما نو نیست می‌توانید به پردازنده نگاه کنید. Intel Core 2 Duo, Intel Xeon و از خانواده اپل، PowerPC G5 ها ۶۴ بیتی هستند.
Mac OS X 10.5 به بالا هم همه ۶۴ بیتی هستند و پایین‌تر ۳۲ بیتی.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
سرعت اجرای برنامه‌های ۳۲ بیتی در ویندوز ۶۴ بیتی کمتر است؟
قاعدتا باید این طور باشد چون شما دارید برنامه را در یک برنامه واسطه ( WOW64 ) اجرا می‌کنید اما در عمل این طور نیست.
آنقدر سیستم‌های امروز قدرتمند شده‌اند که این استفاده از WOW64 اصلا به چشم شما نمی‌آید. در ثانی اگر رم بالایی داشته باشید، مثلا ۵  گیگ رم، آن وقت چون از اضافه Ram شما هم استفاده می‌شود، سرعت شما بسیار بالاتر هم می‌رود.تفاوت ویندوز ۳۲بیت با ۶۴ بیت.خرید وی پی ان آیفون و vpn ارزان.
منبع : www.rasekhoon.net
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *