شکست پروژه “وی پی ان قانونی”

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر

  شکست پروژه وی پی ان قانونی دیر عامل شرکت زیر ساخت در گفتگو با شبکه دو از شکست پروژه ” وی پی ان قانونی” در کشور خبر داد.در این راستا می توان با خرید کریو , کریو پرسرعت , خرید ساکس , خرید سیسکو و موبایل vpn و خرید فیلترشکن و ساکس ارزان , kerio و ساکس پرسرعت  از مزایای آن استفاده کرد.

محمود خسروی به خبرنگار شبکه دو گفت ماه پایانی سال قبل از سوی فضای مجازی به شرکت زیرساخت گفته شد که وی پی ان باید بسته شود و این شرکت نیز ظرف ۱ ماه این کار را انجام داد و وارد یوتیوب می شوید. خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر .

خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر


 

خرید vpn با قیمت مناسب

وی افزود: همچنین خواسته شد تا زیرساخت وی پی ان را به صورت قانونی در اختیار شرکتها و مردم قرار دهد اما علی رغم تمام تبلیغاتی که صورت گرفت و میلیادرها تومان برای این پروژه هزینه شد، استقبالی از انی طرح نشد و فقط ۲۶ شرکت برای وی پی ان قانونی ثبت نام کردند.
مدیر عامل زیر ساخت تاکید کرد: در مورد اشخاص نیز قانونی جرایم رایانه ای به عهده کمیته فیلترینگ بوده و اگر کسی بخواهد فیلترینگ را دور بزند باید از آنها مجوز بگیرد. بسیاری از شرکتهای خصوصی، سفارتخانه ها و بخش های خصوصی اصلا نیامده اند تا از این مسیر استفاده کنند و ما می بینیم که عوارض زیادی به وجود آورده اند.خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر .

این مورد را می توان گوشزد کرد که شما با خرید کریو و خرید وی پی ان و خرید vpn و خرید kerio از سایت جم ساکس این مزیت برای شما ایجاد می شود که از کد تخفیف ویژه در هنگام خرید بعدی برخوردار شوید . این مورد به این صورت می باشد که شما یک کد تخفیف دریافت می کنید که زمانی که می خواهید خرید بعدی را انجام دهید این کد را در محل مورد نظر وارد کرده و مبلغ تخفیف نمایش داده می شود . خرید فیلترشکن کریو برای کامپیوتر .

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *