چرا از فیسبوک رفع فیلتر شد؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید فیلترشکن کریو برای موبایل

با خرید کریو , کریو پرسرعت , خرید ساکس پروکسی , خرید kerio  , استفاده از فیلترشکن و خرید موبایل vpn و ساکس پرسرعت سایت های فیلترشده باز می شوند.چرا از فیسبوک رفع فیلتر شد؟ یک مقام مسئول در شرکت ارتباطات زیرساخت با تاکید بر برطرف شدن مشکل به وجود آمده در دسترسی به فیس بوک که باعث رفع فیلتر چندساعته این شبکه اجتماعی شده بود، گفت: استفاده از IP های جدید و سالم در فیس بوک دلیل وقوع این اختلال بود. خرید فیلترشکن کریو برای موبایل  .

خرید فیلترشکن کریو برای موبایل

با بیان اینکه کارگروه تعیین مصادیق فیلترینگ از شرکت ارتباطات زیرساخت خواسته تا در مورد اختلال به وجود آمده در سامانه فیلترینگ، گزارشی ارائه داده و دلایل فنی آن را اعلام کند، افزود: براساس پاسخ شرکت ارتباطات زیرساخت و بررسی های صورت گرفته، مشکل به وجود آمده ارتباطی با شرکت زیرساخت نداشته و مربوط به نقص فنی در سیستم پالایش بوده است.خرید فیلترشکن کریو برای موبایل .

اکانت vpn

وی با بیان اینکه هم اکنون IP های جدید فیس بوک در سامانه پالایش محتوای کشور شناسایی و لحاظ شده است، افزود: تمامی سایتهای اینترنتی برای برقراری کانال های ارتباطی از رنج IP آدرسهای مشخصی استفاده می کنند که برای ما تعریف شده است و زمانی که IP جدید وارد شبکه می شود اعمال شناسایی بر روی آن مدت زمان کوتاهی طول می کشد و دسترسی به سایت فیلترشده فیس بوک در برخی مناطق کشور به همین دلیل بوده است.کریو ارزان .
این مقام آگاه تصریح کرد که مشکل به وجود آمده مربوط به ISP – ارائه دهندگان اینترنت – خاصی نبوده و قصوری در این زمینه صورت نگرفته است.خرید فیلترشکن کریو برای موبایل  .

سیسکو vpn

وی در مورد دلیل دسترسی به فیس بوک برای برخی کاربران گفت: برقراری ارتباط برخی ISP ها با IP آدرسهای جدید باعث شد کاربرانی که از IP جدید استفاده می کنند امکان دسترسی به فیس بوک را داشته باشند و مابقی ISP ها که از کانال های قدیمی IP استفاده می کردند همان روال قبلی فیلترینگ را داشتند.
به گزارش مهر، شب گذشته دسترسی به شبکه اجتماعی فیس بوک برای ساعاتی در ایران و برای برخی کاربران ممکن شده بود؛.چرا از فیسبوک رفع فیلتر شد؟ .
عبدالصمد خرم‌آبادی گفت: ظاهرا اشکالات فنی در برخی از ISP بوجود آمده و ما دنبال علت آن هستیم.خرید فیلترشکن کریو برای موبایل.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *