Ipv6 چیست؟

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خرید فیلترشکن با پروتکل جدید

Ipv6 چیست؟ یا IP از پایه های پروتکل ارتباطی TCP/IP می باشد که برای انتقال بسته های داده، صوت و تصویر از طریق اینترنت استفاده می شود. IPv6 پروتکل نسل آینده شبکه های کامپیوتری (NGN) می باشد که برای جایگزین شدن پروتکل فعلی استاندارد شده است. با خرید کریو ، خرید ساکس ، خرید فیلترشکن میتوان از آن استفاده کرد.این پروتکل بستر اصلی اینترنت نسل آینده خواهد بود که نسبت به IPv4 پیشرفت های به سزایی در زمینه امنیت، تحرک، همگرایی و مقیاس پذیری دارد. چهارچوب اولیه IPv6 توسط IETF (Internet Engineering Task Force) در دهه ۱۹۹۰ استاندارد شد، اگر چه هنوز توسعه های مستمری در زمینه جنبه های پیشرفته مشخصی از این پروتکل در حال انجام می باشد.خرید وی پی ان مخصوص موبایل  . خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

فواید IPv6

ویژگی های جدید IPv6 فواید زیادی را برای کسب و کارهای مختلف به ارمغان می آورد:خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

خرید فیلترشکن با پروتکل جدید

کاهش هزینه های مدیریت شبکه: ویژگی های auto-configurationو آدرس دهی سلسله مراتبی IPv6 مدیریت شبکه را آسان می کند. Ipv6 چیست؟.
بهینه سازی برای شبکه های نسل آینده(NGN): رها شدن از NAT مدل Peer-To-Peer را مجددا ًفعال می کند و به پیاده سازی application ها، ارتباطات و راه حل های متحرک جدید مثل VOIP کمک می کند.خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

vpn کریو ارزان

محافظت از دارایی های شرکت: IPSEC مجتمع، IPv6 را ذاتا ًامن می کند و امکان داشتن یک استراتژی متحد برای کل شبکه را فراهم می کند.
محافظت از سرمایه گذاری: امکان گذر و انتقال آسان و برنامه ریزی شده از IPV4 به IPV6 ضمن اینکه امکان حضور هر دو پروتکل در فاز انتقال وجود دارد.خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

پروتکل IPv6

پروتکل IPv6 اولیه دارای ساختار هدر متفاوتی نسبت به IPv4 می باشد.شکل های زیر هدر هر دو پروتکل را نشان می دهد

هدر IPv6 نسبت به IPv4 ساده تر شده است. فیلد جدید Flow Label برای به کارگیری Enhanced QoS در آینده اضافه شده و با حذف Options پردازش بسته ها در نودهای میانی آسان تر شده است.خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

فواید خاص هدر جدید به شرح ذیل می باشد:

افزایش تعداد آدرس ها:

IPv6 دارای ۱۲۸ بیت آدرس می باشد (در حالی که IPv4 32 بیت آدرس دارد) و در نتیجه تعداد آدرس های IP موجود افزایش چشمگیری پیدا می کند و این امر مشکل سناریوهایی که به دلیل کمبود آدرس IP نیاز به پیاده سازی NAT می باشد، را حل می کند.Ipv6 چیست؟  عدم نیاز به پیاده سازی NAT تنظیمات شبکه را آسان می کند و پیچیدگی سخت افزار و نرم افزار را کاهش می دهد. خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .همچنین در اختیار داشتن تعداد آدرس IPگسترده به چشم انداز آینده خانه های شبکه شده که در آنها کلیه وسایل دارای آدرس IP مخصوص می باشند و در نتیجه امکان کنترل آنها از طریق اینترنت فراهم می باشد، کمک می کند. افزایش پیاده سازی سیستم های موبایل و بیسیم نیز به دلیل کمبود آدرس های IP محدود نمی شود.خرید فیلترشکنvpn قوی با پروتکل جدید .

اتصال End-to-End:

IPv4 در موقعیت های معینی به دلیل کمبود تعداد آدرس نیاز به NAT دارد و متاسفانه NAT در کاربردهای Peer-to-Peer مثل VOIP به خوبی کار نمی کند. IPv6 نیاز به NAT را حذف کرده و اتصال End-to-End را به حالت اول برمی گرداند و در نتیجه کاربردهای Peer-to-Pee با IPv6 به خوبی کار می کند. خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .همچنین برخی از پروتکل های لایه بالاتر مثل FTP برای کار کردن با NAT نیاز به نرم افزارهای خاصی دارند و در نتیجه این قبیل پروتکل ها آسان تر می توانند از طریق IPv6 فعال شوند.Ipv6 چیست؟.خرید فیلترشکن با پروتکل جدید .

منبع: http://behnamyousefi.blogfa.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *